A-Rækken
B-Rækken
C-Rækken
D-Rækken
Række- og Puljeoversigt
Min klubs kampe
Kampe der mangler resultater
Række- og Puljeoversigt - 2018
A-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
A1
Svendborg A1
Sct. Knuds A1
Barløseborg A1
Odense A1
A2
Odense Eventyr A2
Fredericia A2
Birkemose A2
Kolding A2
A3
Haderslev A3
Ribe A3
Royal Oak A3
A4
Breinholtgaard A4
Esbjerg A4
Vejen A4
A5
Skærbækmølle A5
Dejbjerg A5
Herning A5
Tullamore A5
A6
Vejle A6
Juelsminde A6
Hedensted A6
A8
Mollerup A8
Kalø A8
Stensballegaard A8
A9
Hammel A9
Himmelbjerg A9
Viborg A9
Søhøjlandet Golf A9
A10
Randers A10
Randers Fjord A10
A11
Volstrup A11
Rold Skov A11
Hals A11
Ørnehøj A11
A12
Sæby A12
Aabybro A12
Hvide Klit A12
Hjørring A12
B-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
B1
Odense Eventyr B1
Odense B1
Sct. Knuds B1
Blommenslyst B1
B2
Lillebælt B2
Vestfyn B2
Svendborg B2
Faaborg B2
B3
Kolding B3
Fredericia B3
Barløseborg B3
Langesø B3
B4
Sønderjyllands B4
Haderslev B4
Toftlund B4
Birkemose B4
B5
Royal Oak B5
Tønder B5
Sønderborg B5
Nordborg B5
B6
Holsted B6
Kaj Lykke B6
Esbjerg B6
Vejen B6
B7
Fanø B7
Breinholtgaard B7
Varde B7
Ribe B7
B8
Outrup B8
Blaavandshuk B8
Skærbækmølle B8
Gyttegaard B8
B9
Henne B9
Holmsland Klit B9
Dejbjerg B9
Åskov B9
B10
Jelling B10
Vejle B10
Juelsminde B10
Give B10
B11
Ikast B11
Tollundgaard B11
Himmelbjerg B11
Herning B11
B12
Trehøje B12
Holstebro B12
Lemvig B12
B13
Tange Sø B13
Hammel B13
Tullamore B13
Silkeborg Ry B13
B14
Stensballegaard B14
Hedensted B14
Horsens B14
Skanderborg B14
B15
Aarhus Aadal B15
Grenaa B15
Kalø B15
Randers Fjord B15
B16
Aarhus B16
Mollerup B16
Randers B16
Djurs B16
B17
Hobro B17
Volstrup B17
Mariagerfjord B17
Rold Skov B17
B18
Sebber Kloster B18
Aars B18
Himmerland B18
Hvalpsund B18
B19
Skive B19
Sydthy B19
Harre Vig B19
Nordvestjysk B19
B20
Aalborg B20
Ørnehøj B20
Øland B20
Løgstør B20
B21
Aabybro B21
Hjørring B21
Hals B21
Dronninglund B21
B22
Løkken B22
Brønderslev B22
Sindal B22
Hvide Klit B22
C-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
C1
Blommenslyst C1
Lillebælt C1
Sct. Knuds C1
Odense C1
C2
Vestfyn C2
Svendborg C2
Faaborg C2
Barløseborg C2
C3
H.C. Andersen C3
Midtfyn C3
Kellers Park C3
C4
Toftlund C4
Ribe C4
Tønder C4
Sønderborg C4
C5
Vejen C5
Royal Oak C5
Haderslev C5
Holsted C5
C6
Varde C6
Fanø C6
Esbjerg C6
Outrup C6
C7
Blaavandshuk C7
Henne C7
Breinholtgaard C7
Skærbækmølle C7
C8
Birkemose C8
Gyttegaard C8
Jelling C8
C9
Herning C9
Tullamore C9
Holmsland Klit C9
Dejbjerg C9
C10
Hedensted C10
Stensballegaard C10
Vejle C10
Juelsminde C10
C11
Give C11
Åskov C11
Ikast C11
Trehøje C11
C12
Silkeborg Ry C12
Horsens C12
Tollundgaard C12
Himmelbjerg C12
C13
Ebeltoft C13
Aarhus C13
Grenaa C13
Kalø C13
C14
Aarhus Aadal C14
Hammel C14
Randers C14
C15
Norddjurs C15
Tange Sø C15
Mollerup C15
Lübker C15
C16
Harre Vig C16
Skive C16
Holstebro C16
Lemvig C16
C17
Randers Fjord C17
Mariagerfjord C17
Volstrup C17
C18
Hvalpsund C18
Aalborg C18
Aars C18
Løgstør C18
C19
Rold Skov C19
Sebber Kloster C19
Ørnehøj C19
Hobro C19
C20
Nordvestjysk C20
Jammerbugten C20
Sydthy C20
Øland C20
C21
Sæby C21
Løkken C21
Dronninglund C21
Hals C21
C22
Hjørring C22
Hvide Klit C22
Brønderslev C22
Sindal C22
D-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
D1
Barløseborg D1
Blommenslyst D1
Lillebælt D1
Faaborg D1
D2
Midtfyn D2
Vestfyn D2
Svendborg D2
Sct. Knuds D2
D3
Birkemose D3
Royal Oak D3
Haderslev D3
D4
Holsted D4
Esbjerg D4
Ribe D4
Henne D4
D5
Dejbjerg D5
Blaavandshuk D5
Outrup D5
Holmsland Klit D5
D6
Juelsminde D6
Give D6
Gyttegaard D6
Vejle D6
D7
Trehøje D7
Silkeborg Ry D7
Tollundgaard D7
Ikast D7
D8
Himmelbjerg D8
Horsens D8
Aarhus Aadal D8
D9
Aars D9
Volstrup D9
Sebber Kloster D9
D10
Lemvig D10
Nordvestjysk D10
Skive D10
Holstebro D10
D11
Ørnehøj D11
Hals D11
Dronninglund D11
D12
Sindal D12
Sæby D12
Blokhus D12